ПоддержатьУкраїнська

Консьєржка співвласника «Епіцентрів» пригрозила послати активіста «на три букви» (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Консьєржка співвласника «Епіцентрів» пригрозила послати активіста «на три букви» (відео)

Грізна консьєржка з Оболоні пообіцяла «послати на три букви» активіста ГО «Стоп корупції». Схоже, що жінку обурило не те, що магазини «Епіцентр» продовжують працювати попри заборону Кабміну, а те, що представники організації намагалися домовитись за онлайн-інтерв‘ю зі співвласником мережі Олександром Герегою.

 Фото: скріншот

«Ми не могли бути впевнені, де проживає наразі пан Герега з родиною – чи вони в Україні, чи за кордоном. Тому прийшли з‘ясувати це, аби надалі домовитися про онлайн-інтерв’ю, бо ніяк не можемо з ними зв‘язатися. У їхній бік лунає немало звинувачень через неправомірну роботу «Епіцентрів», – розповів активіст Олександр Золотнюк.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/769640867209195/?epa=SEARCH_BOX

Під час розмови войовнича консьєржка повідомила, що Гереги — таки в Україні. І не так і далеко – в районі столичного Печерська. Вона також пообіцяла послати одного з активістів «на три букви», які саме – не уточнила.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, 2 квітня у Броварах в магазині «Епіцентр» активісти ГО «Стоп корупції» зафіксували чергове порушення постанови Кабінету Міністрів України про карантин в умовах епідемії коронавірусної хвороби.

Другие новости