ПоддержатьУкраїнська

Корупційні потоки Дунаю: чи буде припинено розкрадання "УДП"?

StopCor
StopCor

StopCor

Корупційні потоки Дунаю: чи буде припинено розкрадання 'УДП'?

Приватний міні-флот за ціною металобрухту: хто кришує розпродаж Дунайського пароплавства? Та чому державне підприємство позбавляється справних суден? Дати відповіді на питання, які "СтопКор" підняв у своєму розслідуванні, мав би масштабний аудит підприємства. Про підсумки ревізії та "підводні течії" УДП – у відеосюжеті Кирила Вольного.

https://www.youtube.com/watch?v=hW5JLJsGHnc

Нагадаємо, що ревізії під час серпневого візиту президента Зеленського до Одеси вимагав колектив пароплавства. І дійсно, під час перебування знімальної групи в Ізмаїлі на підприємстві працювала перевірка.

Та офіційної інформації про результати аудиту досі немає. Ба більше, як нам стало відомо, міністерську перевірку просто "заморозили".

"Вона не завершилася. Вони на тиждень взяли тайм-аут і поїхали до Києва, ось цей тиждень їх не було, напевно не знають, як влада зміниться і що писати, тому взяли і поїхали в Київ. Явно можна припустити який у неї буде результат. Якщо зараз за це влада візьметься – ми втратимо єдине пароплавство яке у нас залишилося, тому що все вже розкрадено", – коментує капітан одного з суден ПрАТ "УДП" Віктор Мельников.

Яким майном насправді володіє УДП - таємниця за сімома замками

А поки ми чекаємо результатів перевірки НАЗК, у Міністерстві інфраструктури новий міністр – Владислав Криклій. Та працівники Дунайського флоту не на камеру кажуть, що призначення на "солодкі" посади курує перший заступник – Юрій Лавренюк. За словами людей, зміни на краще можливі, якщо Лавренюк не залишиться в новій команді.

"Людина, яка має займатися антикорупцією, по суті на сьогодні очолює велику частину схем, і це страшно. Це яскравий приклад безкарності, і якщо Зеленський хоче розпочати очищення системи, то це можна починати з пана Лавренюка і тих, хто його кришує", – зауважує Володимир Шульмейстер.

Чи може перезавантаження влади зупинити корупційні потоки на державних підприємствах – покаже час. А "СтопКор" продовжить ретельно слідкувати за розвитком ситуації навколо Дунайського пароплавства.

Другие новости