ПоддержатьУкраїнська

НАЗК перевірить, чи відповідають статки директора Дунайського пароплавства його доходам

StopCor
StopCor

StopCor

НАЗК перевірить, чи відповідають статки директора Дунайського пароплавства його доходам

Перед будинком – великий басейн, на території – ландшафтний дизайн, охайний газон, гостьовий дім, лазня або помешкання для прислуги. Саме так виглядає розкішне житло директора Українського Дунайського пароплавства Дмитра Чалого у с. Віта-Поштова. Та чи відповідає солодке життя задекларованим статками керманича? Спробував довідатись Кирил Вольний.

https://www.youtube.com/watch?v=hW5JLJsGHnc

Повернімось до декларації Чалого. Почавши працювати в пароплавстві, він задекларував дві маленькі квартири (14 і 22 квадрати) у столиці, швейцарський годинник Ulysse Nardin, ціни на який сягають 1,5 млн грн, а також готівку: 1 мільйон гривень, 300 000 доларів та 100 000 євро.

Ані котеджу у Віті-Поштовій, ані дорогих автівок! Ба більше, на наше здивування, декларація Дмитра Чалого за минулий рік взагалі відсутня на сайті НАЗК.

Маєток Чалого на Київщині в котеджному містечку Віта-Поштова

Виходить, що Дмитро Сергійович банально ховає свої справжні статки та майно, і все це – на фоні звинувачень у корупції та розкраданні майна пароплавства!

Усі факти щодо можливих корупційних діянь Дмитра Чалого ми зібрали у звернення до Національного агентства з питань запобігання корупції з проханням перевірити, чи відповідає реальний спосіб життя Чалого його офіційно задекларованим статкам.

У НАЗК пообіцяли розібратись у встановлений законом термін та надіслати відповідь через 15 днів відповідно закону про розгляд повідомлень про корупцію. Отже, далі буде.

Другие новости