ПоддержатьУкраїнська

Корж: В Офісі Генпрокурора зізнались, що ДСЕК для них – це «слизька» тема

StopCor
StopCor

StopCor

Корж: В Офісі Генпрокурора зізнались, що ДСЕК для них – це «слизька» тема

Представники ряду державних структур проігнорували круглий стіл, на якому обговорювались замовні інтереси Державної служби експортного контролю України. При цьому в Офісі Генпрокурора кулуарно повідомили, що ДСЕК для них – це «слизька» тема. Про це заявив громадський діяч Ігор Корж під час круглого столу на тему «Корупція в Державній службі експортного контролю знищує українські підприємства», що відбувся у медіацентрі «СтопКор».

 Ігор Корж Фото: СтопКор

«Наскільки мені відомо, ГО «Стоп корупції» робила запити щодо сьогоднішнього заходу і в Офіс Генпрокурора, і в ДБР. Я особисто спілкувався з їхніми представниками з цього приводу. До сьогоднішнього ранку вони затягували. Ми говорили про можливість втрати інвестицій в компанію УРАРП. У результаті офіційно в структурах так нічого і не сказали. А кулуарно було сказано наступне: ДСЕК – дуже слизька тема, по ній купа питань, ми не хочемо у це вв'язуватись», – підкреслив він.

За словами пана Коржа, ДСЕК – монополіст у плані дозволів.

«Монополіст в захисті держави та в захисті інтересів підприємств-експортерів, а виходить по факту, що ДСЕК просто блокує роботу українських компаній, блокує надходження валютних резервів у державу, блокує можливість компанії сплачувати податки і так далі. Питання в тому, як у правовому полі змусити дану структуру, яка б мала захищати інтереси України, дійсно почати їх захищати», – додав він.

 Фото: СтопКор

Зазначимо, що на круглий стіл був запрошений Керівник Державної служби експортного контролю, представники СБУ, представники Митної служби України, представники ГПУ, представники ДБР, представники НАБУ та представник Міністерства економіки. Проте жоден працівник цих державних органів не приїхав на брифінг, де піднімалось питання державного рівня.

Другие новости