ПоддержатьУкраїнська

Криклій пообіцяв нарешті розкрити таємниці корупційного аудиту УДП, якого вимагав Зеленський

StopCor
StopCor

StopCor

Криклій пообіцяв нарешті розкрити таємниці корупційного аудиту УДП, якого вимагав Зеленський

Міністр інфраструктури Владислав Криклій наголосив на необхідності оприлюднити результати аудиту Українського дунайського пароплавства, на якому раніше наполягав Президент Володимир Зеленський після звернення працівників підприємства.

 Владислав Криклій Фото: СтопКор

«Я вважаю, що результати аудиту треба оприлюднити. Наразі там триває багато роботи з правоохоронцями стосовно викрадених ліхтерів і барж за часів минулого керівництва у співпраці із певними представниками бізнесу, які вирішили на цьому заробити. Воно не надто набувало розголосу, власне, через те, що там проводять слідчі дії, аби цей процес завершити. Але обов’язково результати аудиту ми опублікуємо, бо це має бути доступно загалу. Скільки часу займе — поки не можу сказати. Інформація, яка доступна — звісно, що ми зможемо її відкрити», — наголосив міністр в коментарі журналіст.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/vb.1602446153357239/262788134912853/?type=2&theater

Нагадаємо, після звільнення попереднього керівника УДП Дмитра Чалого та гучного корупційного скандалу співробітники підприємства звернулися особисто до Президента Володимира Зеленського. Вони вдалися до такого кроку через те, що на підприємстві створилася критична ситуація: не виплачували заробітну платню, а судна розпродавали дешевше, ніж за ціною брухту. Після цього Зеленський наголосив на необхідності провести аудит.

Серед фахівців галузі почали ширитися чутки, що аудит вже відбувся та є його результати, в яких нібито можна знайти багато чого цікавого — наприклад, хитромудрих корупційних схем. Однак є підозри, що комусь вигідно приховувати цю інформацію.

Зазначимо, наразі керує компанією Олексій Хомяков, який теж встиг відзначитися та через якого під Мінінфраструктури відбулась акція протесту. Активісти звинуватили нового очільника саме в приховуванні результатів аудиту, а також у сумнівних призначеннях.

Другие новости