ПоддержатьУкраїнська

Кримський готель забудовника Толмачова перерахував до бюджету РФ майже мільйон рублів

StopCor
StopCor

StopCor

Кримський готель забудовника Толмачова перерахував до бюджету РФ майже мільйон рублів

Кримська нерухомість – дорого, прибутково та напівлегально. Після захоплення Росією півострова власником готелю «Севастополь» у Ялті на папері стала кіпрська компанія ТММ Real Estate Development Public Limited. Однак де-факто пансіонатом продовжує володіти український забудовник, засновник компанії «Т.М.М.». Хто допомагає українцю вести бізнес в окупованому Криму та скільки податків він вже сплатив до бюджету Росії? Дізнавалася Марія Гураль.

https://www.youtube.com/watch?v=uo3yJJpFvhs&t=130s

Утім, очевидні факти перереєстрації готелю та сплати податків країні-агресору Микола Толмачов навідріз відкидає.

«Це неправда. Ви мені дайте відповідь, будь ласка, чий Крим, і я вам надам відповідь на ваше запитання», – заявив бізнесмен журналістам.

 Пан Толмачов стверджує: готель не працює Фото: СтопКор

А після запитання про те, чи працює пансіонат зараз, пан Толмачов взагалі розгубився: за його словами, пансіонат начебто припинив свою діяльність ще у 2014 році, а зараз «не функціонує через коронавірус».

Проте, схоже, що відвідувачів попередити про закриття пансіонату просто забули. На кадрах, що потрапили до нашої редакції, можна побачити вже знайомий нам басейн, який розміщений на території, а ось тут ті ж колони будівлі. І увага – відео датується 2018-м роком.

 Відео підтверджує: заклад функціонує Фото: скріншот

Та й забронювати номер в пансіонаті «Севастополь» також не становить проблем: коли наші репортери зателефонували до закладу, їм запропонували сімейний номер в «оксамитовий сезон» у вересні на тиждень за майже 60 тисяч російських рублів.

І ще один вагомий доказ діяльності пансіонату. Як свідчить сайт, який надає інформацію про зареєстровані в Російській Федерації компанії, за минулий рік готель отримав виторг у майже 3 мільйони рублів, а за 2018 рік сплатив більш як 700 тисяч рублів податків до бюджету країни-агресора.

Другие новости