ПоддержатьУкраїнська

Лісова мафія: хто кришує нелегальних лісорубів на Донеччині?

StopCor
StopCor

StopCor

Лісова мафія: хто кришує нелегальних лісорубів на Донеччині?

Незаконна вирубка зелених насаджень на Донеччині: нелегальні дроворуби компанії «Данко», яких неодноразово ловили на гарячому, щоразу ховаються за договором зі службою автомобільних доріг Донецької області. Проте порушення очевидні, і це підтверджує Державна екологічна інспекція.

Чому ж тоді ця компанія виграє тендери три роки поспіль? Журналісти «СтопКору» навідались до замовника робіт – служби автомобільних доріг Донецької області. Уявіть собі наше здивування, коли у коридорі служби ми побачили ту ж людину, яку кілька тижнів тому бачили в офісі компанії «Данко»!

Втім, пан Костянтин, інженер технагляду служби автомобільних доріг Донецької області свій зв’язок з «Данко» заперечує – мовляв, звільнився з компанії ще у 2016 році і на нинішній службі з нею жодним чином не перетинався.

А тепер згадаємо командира лісорубів. У вільний час від нелегального спилювання лісових насаджень він працює охоронцем на заходах народного депутата Олега Недави. Того самого, з яким товаришує керівник слов’янської поліції – Сергій Альошин. Тож представники «СтопКору» не здивувалися, коли у щотижневій звітності поліції Слов’янського району не помітили жодної згадки про свій виклик і арешт двох автівок.

Повна версія подій доступна для перегляду:

https://youtu.be/B_GOcA-kFB0

Другие новости