ПоддержатьУкраїнська

Мінфін введе обмеження на закордонні покупки українців

StopCor
StopCor

StopCor

Мінфін введе обмеження на закордонні покупки українців

В Україні наберуть чинності нові обмеження на покупку товарів у закордонних магазинах. Придбати товар на таких інтернет-площадках, як Aliexpress, можна буде лише в обмеженій кількості.

Мінфін введе обмеження на закордонні покупки українців

Новину повідомляє "Преса України".

Міністерство фінансів України оголосило війну тіньовому ринку. Так, чиновники пропонують взяти під контроль поштові пересилання. Для цього розробляється законопроект, який передбачає сплату податку за 4-ту посилку, яка находить з-за кордону.

За попередніми даними, українці зможуть зробити три безмитні покупки на місяць. Йдеться про закордонні магазини. Для прикладу у міністерстві зазначили, що четверта покупка у популярному інтернет-магазині Aliexpress матиме 20% податок, який сплачуватиме одержувач.

Контроль кількості здійснених однією особою покупок буде проводити спеціальна інформаційна система при фіскальній службі. Як зазначається, ліміт на вартість неоподатковуваних товарів буде незмінним – не більше 150 євро.

Що стосується, перевезення іноземних товарів з-за кордону у річній поклажі чи багажі, то тут автори законопроекту пропонують встановити ліміт на вартість неоподатковуваних товарів до 300 євро. Проте він поширюватиметься на мандрівників, які покидають Україну на більш, ніж одну добу. І здійснюють подібні операції не частіше одного разу на 5 днів. Інші ж мандрівники зможуть щоденно завозити до України товари, вартість яких не перевищує 50 євро. За них вони податок не сплачуватимуть.

За словами авторів законопроекту, звичайні громадяни не відчують дискомфорту через нововведення, адже три покупки на місяць "вистачить для особистих потреб".

Другие новости