ПоддержатьУкраїнська

Міська влада Славутича утискає незалежних теплопостачальників

StopCor
StopCor

StopCor

Міська влада Славутича утискає незалежних теплопостачальників

Невелике містечко Славутич, що на Київщині, має всі шанси стати повністю незалежним від газу в теплопостачанні – завдяки приватним біопаливним котельням. Чому ж флагманам альтернативної енергетики не дають можливості розвивати місто? Та як це пояснює мер Юрій Фомічев? Дивіться у розслідуванні Марії Гураль.

https://www.youtube.com/watch?v=SUAH1CekzOQ

Мерія Славутича заборгувала вже 30 мільйонів гривень за тепло найбільшій приватній котельні від групи компаній «Укртепло» та тисне на енергопостачальника з вимогою встановити тариф у 850 гривень.

Це не єдина котельня на біопаливі у місті. Проте й з іншими тепловиробниками не все так гладко.

Підприємство «Наше тепло» намагалося під'єднатись до центральної системи опалення у 2019-му році. Та міська влада не давала такої можливості, аргументуючи це тим, що компанія не встигла завершити всі роботи в установлені строки.

«Ми давали можливість і в них був дедлайн до 15-го вересня, тоді ми завершуємо всі підготовчі роботи до опалювального сезону. Шановні, давайте вріжемося, давайте все зробимо, щоб не ризикувати. Вони не встигли. Зараз вони технічно готові до врізки, але ми не готові з точки зору здорового глузду», – стверджує славутицький міський голова Юрій Фомічев.

 Мер міста запевняє, що у проблемах винні самі теплопостачальники

Також мер, пан Юрій, зазначив, що для того, щоб врізатися до центральної системи опалення, впродовж кількох днів температура має бути не нижчою ніж 8 градусів тепла. Попри це 3-го січня екстрено відбулося засідання виконавчого комітету стосовно лише одного питання. А саме – щодо врізання котельні до ЦСО.

Проте цікаво, чому ж їм раніше не давали можливості постачати тепло? Чому рішення ухвалили так пізно і чи не є це ризиком для міста та населення? При тому, що сам же мер заявляв, що посеред опалювального сезону це просто неможливо. Журналісти «СтопКору» дослідили, що насправді відбувається на енергетичному ринку міста.

Другие новости