ПоддержатьУкраїнська

«Може, у вас 10 грамів наркотиків знайдуть», — начальник поліції Вінничини погрожував журналістам (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

«Може, у вас 10 грамів наркотиків знайдуть», — начальник поліції Вінничини погрожував журналістам (відео)

На Вінничині начальник Головного управління поліції в області Юрій Педос намагався залякати журналістів погрозами, а потім викликав правоохоронців із заявою, що журналісти нібито напали на його родину.

 Педос погрожував журналістам Ілюстрація: СтопКор

На місці події працював журналіст Артем Поліковський разом із оператором. Це сталося 28 квітня зранку. Знімальна група приїхала до села Агрономічне, аби відзняти незадекларований будинок Педоса та взяти його коментар.

Спочатку розмова нібито почалася, однак потім управлінець почав кричати та погрожувати журналістам, а також припускати, що у них можуть знайти 10 грамів наркотиків.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/254356869272420/?epa=SEARCH_BOX

На місце події за викликом Педоса прибули поліціянти, які очевидно є прямими чи непрямими його підлеглими. Знімальну групу наполегливо запросили проїхати до відділку для подальшої розмови.

«Поліціянти можуть бути заангажованими, оскільки Педос фактично є їхнім керівником», — прокоментував ситуацію журналіст.

Зазначимо, що група приїхала до незадекларованого будинку очільника поліції. Згідно з декларацією, дружина Педоса дійсно має будиночок на 50 квадратів у селі Медвідка. Однак жодного слова про будинок у селі Агрономічне, де, власне, й застукали посадовця, немає.

 Фото: скріншот

Усі події були відзняті на відеокамери.

Що буде далі з журналістами — читайте у наступних матеріалах «СтопКору».

Другие новости