ПоддержатьУкраїнська

На Черкащині колишній в'язень видавав себе за активіста

StopCor
StopCor

StopCor

На Черкащині колишній в'язень видавав себе за активіста

У Черкаській області активізувалися шахраї, що видають себе за активістів. Вони раніше тиснули на місцевих фермерів та вимагали півсотні тисяч доларів. Один із тих, хто видає себе за чесного громадянина – Анатолій Мошняков. За даними, що надійшли до редакції «СтопКору», чоловік, який прикидається активістом, сам щонайменше чотири рази перебував на лаві підсудних.

 Цей чоловік нібито бореться за екологію на Черкащині

За даними з документа, один із випадків стосується двох зламаних ребер – такої шкоди завдав Мошняков жителю Драбова. У цілому справа – про наркотики та розбій. За це зловмисник мав відсидіти 2 роки, однак був звільнений на випробувальний термін.

 Фото: скріншот
 Мошнякова судили щонайменш чотири рази

Така діяльність — доволі звична для Мошнякова, адже «працювати» він звик на громадських засадах. Виявилося, що він є учасником банди, яка наприкінці 2019 року видавала себе за громадську організацію та почала тероризувати підприємців місцевої громади.

«Активісти» заявляли, що борються за чистоту довкілля – мовляв, фермери забруднюють навколишнє середовище, ведучи господарство. Тоді журналісти повірили псевдоактивістам і виїхали на Черкащину. На місці вже з’ясували, що звинувачення – надумані, а «захисники природи» – безробітні люди з кримінальним минулим.

Далі – гірше. Після постійних цькувань місцевим підприємцям почали надходити анонімні дзвінки з пропозиціями припинити тиск «активістів». Вартість такої послуги становила 50 тисяч доларів.

Більше про цю історію – в сюжеті «СтопКору».

https://www.youtube.com/watch?v=phAm30qvNZ8&feature=emb_logo

Другие новости