ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині хочуть закрити відремонтоване інфекційне відділення лікарні

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині хочуть закрити відремонтоване інфекційне відділення лікарні

Роботу Марганецької лікарні, в якій нещодавно за кілька десятків мільйонів відремонтували інфекційне відділення, хочуть зупинити через виявлені там порушення правил пожежної безпеки. Про це розповів представник місцевого осередку ГО «Стоп корупції» Сергій Хникін.

 Марганецька лікарня Фото: СтопКор

«У Марганецькій лікарні зробили капітальний ремонт інфекційного відділення за десятки мільйонів гривень і ось, за інформацією з ухвали адміністративного суду Дніпропетровської області, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області вимагає зупинки роботи через порушення пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту, які створюють загрозу життю та здоров’ю людей», — розповів він.

 Фото: скріншот

Водночас, за даними активіста, у лютому 2018-го департамент будівництва Дніпропетровської ОДА оголосив тендер на капітальний ремонт будівлі інфекційного відділення КЗ «Марганецька центральна міська лікарня» ДОР». У тендері перемогло ТОВ «ЗАПОРІЖСТРОЙ», яке отримало 16 079 719,53 грн. Але цих грошей виявилося замало, тому були укладені прямі договори. Перший – у лютому 2019 року на 8 039 847,30 грн, а другий — у вересні 2019 року на 1 939 179,27 грн.

«Ми переконані, що порушення протипожежної безпеки в інфекційному відділенні були на всіх рівнях — від етапу планування будівлі та проєктування, до небезпечно встановлених електроприладів та введення в експлуатацію та взяття на баланс цього об’єкта», — зазначили активісти у статті на онлайн-ресурсі «Марганецький очевидець».

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» також звернувся до прокуратури з проханням перевірити викладені факти та порушити кримінальну справу за ст.191, 366 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) в особливо великих розмірах.

Другие новости