ПоддержатьУкраїнська

На Житомирщині приватне підприємство понад 10 років експлуатувало самовільно захоплені державні об'єкти

StopCor
StopCor

StopCor

На Житомирщині приватне підприємство понад 10 років експлуатувало самовільно захоплені державні об'єкти

На Житомирщині Служба безпеки України викрила незаконну діяльність приватного підприємства, що упродовж півтора десятки років експлуатувало самовільно захоплені 14 ставів та 95 гідротехнічних споруд на території Попільнянського і Ружинського районів.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Оскільки об'єкти відносяться до захисних гідротехнічних споруд, що мають загальнодержавне значення, приватизації вони не підлягають взагалі, а передача в оренду можлива виключно за безпосереднім погодженням із Фондом державного майна України.

Місцеве товариство з додатковою відповідальністю використовувало стави та гідроспоруди без жодних правовстановлюючих документів, водогосподарських паспортів з правилами експлуатації, договорів оренди водних об'єктів, документів режиму тощо.

Для легалізації своєї діяльності ділки використовували документи, оформлені на ліквідоване ще на початку 2000-х років державне підприємство.

За матеріалами СБУ поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення й притягнення до відповідальності всіх причетних до оборудки з державним майном.

Збитки, завдані державним інтересам, уточнюються.

Другие новости