ПоддержатьУкраїнська

Начальнику Київського рибпатруля запропонували $10000 хабаря – він відмовився і «злив» зловмисника (відео)

Марина Титова
Марина Титова

Шеф-редактор

Начальнику Київського рибпатруля запропонували $10000 хабаря – він відмовився і «злив» зловмисника (відео)

Начальнику Київського рибоохоронного патруля Ігорю Мухіну запропонували хабар у розмірі 10 тисяч доларів США. Останній відмовився та «злив» зловмисника копам.

 Абаза пропонував Мухіну хабар Фото: скриншот

«10 000 доларів – пропозиція та обіцянка неправомірної вигоди, яку я отримав! Ставлю жирну крапку в цій історії і відкриваю очі на корупційні зв’язки сумнівного осетрового бізнесу! Ще нещодавно я розумів, що в цій корупційній схемі задіяні службові особи Держрибагентсва та інших органів виконавчої влади!», – написав Мухін у своєму Facebook.

Він також оприлюднив відеодоказ на підтвердження своїх слів. На кадрах записана розмова Мухіна та чоловіка, що пропонує «домовитися». Останній прийшов у якості перемовника та із пропозицією хабара за закриття очей на явні порушення в діяльності компанії.

https://youtu.be/KOBQCw3f3FQ

За даними «СтопКору», візитер – Анатолій Абаза. У 2015 році чоловік балотувався в депутати Боярської міської ради.

 Анатолій Абаза Фото: скриншот

Крім того, у розмові з Мухіним він відкрито зізнався в тому, що веде незаконний кавовий бізнес. Зокрема, Абаза повідоми начальнику рибпатруля, що дав хабаря за те, щоб "не займатися 2 роки оформленням документів".

ОНОВЛЕНО

Офіційна позиція ПП "Науково-виробниче сільськогосподарське підприємство "БЕСТЕР"

Минув рік, як Володимир Мухін поновився через суд на посаді керівника Київського рибоохоронного патруля. Поставивши у стойло усіх рибаків- законників та браконьєрів Київщини, цього разу він відкрив для себе новий напрямок роботи - почав системно «обробляти» рибоводів, а по відношенню до п’яти господарств Київщини, які вирощують осетрових, влаштував справжній терор. Разом з працівниками прокуратури навіть повідкривали карні справи з абсолютно безглуздими формулюваннями, на кшталт «…у зв’язку з можливими (!!!) порушеннями вимог законодавства у сфері охорони навколишнього середовища…». Якщо простіше, що можливо риба шкодить воді!

У відповідь на протиправні дії керівника рибоохоронного патруля, неодноразове перевищення ним службових повноважень, чотири рибоводних підприємства Київщини, які входять до профільної асоціації «Українська аквакультурна спільнота», звернулися з відкритим колективним листом до Міністра аграрної політики України з проханням провести перевірку фактів протизаконної діяльності пана Мухіна В.М. на посаді керівника рибоохоронного патруля Київщини. Крім того, 8 жовтня поточного року з відкритим листом до Президента України звернулися члени Громадської Ради при Агентстві, в якому також розповіли про цю проблему.

4 жовтня 2021 року керівництвом Державного агентства меліорації та рибного господарства України було відкрито дисциплінарне провадження стосовно державного службовця Мухіна В.М., яке наразі триває. 20 жовтня 2021 року на Вашому інтернет-ресурсі з’являється відео, підготовлене паном Мухіним В.М.

В ньому якийсь чолов’яга, дуже схожий на туповатого провокатора, розповідає якісь байки та, буцім-то, намагається запропонувати хабаря пану В.Мухіну від імені рибницького підприємства «Бестер». Картинка явно розрахована на сильну емоцію та невибагливого глядача.

Але далі виникає багато питань.

По-перше, ні я, ні мій син Антон, про якого також с згадка у сюжеті, з людиною, яка показана на відео, не знайомі і навіть ніколи не бачилися.

По-друге, виходячи зі згаданого відео, події відбувалися приблизно 4 місяці тому, а саме 5 липня. Але на запису камери, через яку велося спостереження, видна зовсім інша дата – 7.05. Також невідомо, хто встановив цю камеру і за чий кошт та наскільки це законно?

По-трете, чому немає продовження історії з підкупом «чесного і порядного держслужбовця»?

По-черверте, виникає також питання, а чому кіно з'явилося саме зараз? Якщо це правда, то громадянин Мухін В.М., перебуваючи на посаді керівника рибоохоронного патруля Київщини, черговий раз грубо порушив Закон. Стаття 24 Закону «Про запобігання корупції» передбачас, що у разі «.. надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди державний службовець зобов'язаний невідкладно (!!!) письмово повідомити про пропозицію безпосереднього керівника...». Просте питання: «Чому це не було зроблено?».

По-п'яте, фільм, який був поширений в інтернеті з подачі пана В.Мухіна, зроблений на високому профеcійному рівні у професійній студії – графіка, титри, текст... Це обгортка. А власне контент ледве відповідас невибагливій мєнтовській художній самодіяльності. В той же час комерційна вартість такої «заказухи» може перевалити за 5000 доларів США.

І на останок. Автори вищезазначеного кіно, скоріш за все, одним із своїх завдань намагалися змусити мене виправдовуватися. Я не планую цього робити. Дякуючи Богові, в Україні вже створено достатню кількість антикорупційних органів, там працюють професіонали своеї справи, нехай вони і розбираються у цій ситуації. Вже сьогодні я звернувся до керівництва Державного бюро розслідувань із відповідною заявою.

Юрій Яременко

Другие новости