ПоддержатьУкраїнська

РФ екстрадувала злочинця на територію України (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

РФ екстрадувала злочинця на територію України (фото)

До міста Дніпра з Російської Федерації екстрадували чоловіка, який привласнив товар підприємства в особливо великих розмірах. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

З 2003 підозрюваний працював продавцем у відділі електроніки. Під час інвентаризації з'ясувалося, що 38-річний чоловік присвоїв майно магазину на суму понад 250 тис. гривень. У квітні 2011 року поліція відкрила кримінальне провадження та вручили повідомлення про підозру та підписку про невиїзд, та попри це він втік.

У 2016 році з'ясувалося, що чоловік перебуває на території Російської Федерації. Крадій був внесений в базу Інтерполу для подальшої екстрадиції на територію України. Наприкінці 2017 року підозрюваного затримали у Москві. 11 вересня 2019 року у міжнародному пункті пропуску у Харківської області його передали українським правоохоронцям.

РФ екстрадувала злочинця на територію України (фото)

Наразі зловмиснику загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Другие новости