ПоддержатьУкраїнська

«Нічого не чую, нічого не бачу»: чи можливо боротися з рейдерством у зоні ООС?

StopCor
StopCor

StopCor

«Нічого не чую, нічого не бачу»: чи можливо боротися з рейдерством у зоні ООС?

На Донеччині, у місті Торецьк рейдери видобувають на чужому відстійнику шлами. Журналісти «Стоп Корупції» написали заяву до поліції з проханням розібратися у законності цієї діяльності. А от керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк – Ярослав Руденко нібито вперше від журналістів почув про те, що відбувається у нього в місті.

«Нічого не чую, нічого не бачу»: чи можливо боротися з рейдерством у зоні ООС?

Згодом, неохоче, але мер таки пообіцяв розібратися: пообіцяв журналістам, що його помічник і компетентні люди з адміністрації поїдуть з ними на об'єкт і зафіксують усі ті роботи, які там ведуться. Але свого слова Ярослав Дмитрович не дотримав, на телефонні дзвінки він більше не відповідає.

Єдиний вихід захистити своє в подібних історіях – це звернення в Європейський суд з прав захисту людини. Правильно сформована доказова база дає гарантії того, що вас почують.

«Як це формується: це покази свідків, будь які фотографії, відеозаписи, будь які документи. Якщо йде звернення в європейський суд з прав людини з приводу захоплення компанії в зоні АТО, Європейський суд доволі нормально ставиться до відеозаписів, фотографій, більш м'яко і менш критично, чим наші установи. Він довіряє цим документам і на підставі цього вже приймає рішення», - коментує адвокат Андрій Поддимай.

«СтопКор» чекає на відповідь від Торецького відділення поліції про розгляд заяви й надалі слідкуватиме, як розвиватимуться події на захопленому мулонакопичувачі. Усі подробиці вже в наступних випусках.

Стежте за перебігом подій з відео:

https://www.youtube.com/watch?v=1jy5Aslpul8

Другие новости