ПоддержатьУкраїнська

Парламентарі утворили ТСК з питань розслідування фактів корупції в органах ДАБІ

StopCor
StopCor

StopCor

Парламентарі утворили ТСК з питань розслідування фактів корупції в органах ДАБІ

15 вересня 2020 року Верховна Рада утворила Тимчасову слідчу комісію з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду. До її складу увійшли 14 народних депутатів.

Ілюстрація: СтопКор

ГО "Стоп корупції" була направлена певна кількість звернень, у тому числі стосовно порушень містобудівного законодавства України щодо прозорості рішень про реєстрацію документів, що за класом наслідків відносяться до об’єктів СС1(незначні), до народних депутатів, які входять у склад комісії, а саме - Юнакову Івану Сергійовичу, якого обрано керівником робочої групи за напрямом діяльності роботи з громадськими організаціями, ЗМІ, іноземними посольствами в Україні, представниками містобудівної діяльності.

Отримали відповідь від Івана Сергійовича з проханням при наявності додаткових фактів та обставин фактів корупції в ДАБІ України, повідомляти їх керівництву Тимчасової слідчої комісії.

Фото: скріншот

Тому, звертаємось до всіх, кому відомо про будь-які факти корупції та/або неналежного виконання своїх обов’язків посадовими особами Держархбудінспекції та її територіальних органів, що стали причиною порушення прав та законних інтересів суб’єктів господарювання, повідомляти нашу громадську організацію задля висвітлення та прозорого розслідування.

Телефонуйте на гарячу лінію: 044 578 000

Або пишіть на електрону адресу: [email protected]

Другие новости