ПоддержатьУкраїнська

Піщаний нелегал Маляр організував на Дніпропетровщині нову незаконну копанку

StopCor
StopCor

StopCor

Піщаний нелегал Маляр організував на Дніпропетровщині нову незаконну копанку

Копав, копає й буде копати? Дніпровський підприємець Анатолій Маляр знищив понад 10 га сільськогосподарських угідь, де без жодних дозволів видобував пісок. Копалини він збував дорожнім компаніям за ціною, вдесятеро нижчою за ринкову. І хоча діями нелегала зацікавились у прокуратурі та ДЕІ, незаконний бізнес триває. Докладніше – у репортажі Алли Легези.

Як повідомив прокурор, оглядати перериті ділянки та підраховувати збитки планують найближчим часом спільно з екоінспекцією. Команда «Стоп корупції» запропонувала долучитися до процесу і обласному держгеокадастру, адже, за словами його керівника Дмитра Свердліна, ці землі найближчим часом передадуть громаді.

«У січні чи на початку лютого ми передаємо все, тобто ми фактично вже не розпоряджаємося землею й нічого з нею зробити не можемо», – наголосив пан Свердлін.

У місцевій громаді своєю чергою також відхрещуються: поки землі із самовільними копанками не у їхньому підпорядкуванні – можуть тільки інформувати про проблему.

 Наталія Коваленко Фото: СтопКор

«Мною вже направлено звернення у Національну поліцію, ГУ Держгеокадастру і Держекоінспекцію. І далі на наступній сесії це може бути лише в порядку інформування депутатів», – стверджує голова Петриківської територіальної громади Наталія Коваленко.

У ДЕІ, своєю чергою, вже подали позов до Дніпропетровського окружного адмінсуду щодо повного припинення діяльності ФОП Маляр, який незаконно видобуває та продає пісок. Суд заяву задовольнив, проте ділок не здається і подав апеляцію.

 Маляр організував нову ''точку'' у селі Рудка Фото: СтопКор

А поки триває судова тяганина, спритний піщаний магнат організував нову точку видобутку копалин у селі Рудня. «СтопКор» і надалі стежитиме за розвитком справи, тож про нові деталі ми обов'язково повідомимо.

Другие новости