ПоддержатьУкраїнська

Півсотні кандидатів на одну посаду: у САП відкрили вакансії

StopCor
StopCor

StopCor

Півсотні кандидатів на одну посаду: у САП відкрили вакансії

У конкурсі на 11 посад прокурорів у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі беруть участь 650 кандидатів. 

"Цього року за 11 посад прокурорів САП змагатимуться 650 кандидатів. Простий математичний підрахунок показує, що це 59 претендентів на одну посаду. На минулих конкурсах кількість кандидатів варіювалася від 283 до 390 осіб (11, 18 і 40 кандидатів на місце відповідно)", - написав у Фейсбуці голова САП Назар Холодницький.

За його даними, свої документи в САП подали 111 жінок і 539 чоловіків. Кількість жінок-кандидатів порівняно з минулим конкурсом збільшилася майже вдвічі (50 проти 111).

При цьому Холодницький підкреслив, що служба в САП зацікавила не тільки кадрових прокурорів, а й людей, які ніколи не були пов'язані з прокурорською діяльністю.

Зокрема, за його словами, 375 кандидатів - працівники прокуратури; 275 - зовнішні кандидати, в тому числі 121 особа - це адвокати, юристи підприємств, установ, організацій; 17 - працівники юридичних навчальних закладів; 11 - працівники судів.

Крім того, змінити свою кар'єру мають намір 68 слідчих різних органів. Підтримувати публічне звинувачення в суді у справах топкорупції хочуть: 38 детективів НАБУ, 11 слідчих Нацполіції, 10 - з ДБР, 6 - податківців, 3 - слідчих органів безпеки.

Нагадаємо, прийом документів на посади прокурорів САП розпочався 3 лютого і тривав до 15 лютого.

Другие новости