ПоддержатьУкраїнська

Побили і зламали ніс: на Драбівщині псевдоактивісти «провчили» лідера благодійного фонду

StopCor
StopCor

StopCor

Побили і зламали ніс: на Драбівщині псевдоактивісти «провчили» лідера благодійного фонду

На Черкащині громадські «активісти» організували медіакампанію, спрямовану проти місцевих підприємців і недвозначно натякають, що за припинення інформаційної атаки необхідно заплатити 50 тисяч доларів. Невже це правда і за мовчання екологи вимагають чималий хабар? Дивіться у сюжеті Артема Поліковського.

https://www.youtube.com/watch?v=phAm30qvNZ8

Погляньмо, що ж це за благодійний фонд, від імені якого пишуть різноманітні звернення і листівки. Заходимо на сайт державного реєстру. Це «Фонд громади Драбівщини», керівник – Олександр Шевченко.

Та сам пан Шевченко стверджує: він ще 4 місяці тому написав заяву про звільнення з цієї організації.

Отже, виявляється, що ще пів року тому пан Олександр покинув і посаду, і сам фонд. Проте його звідти не прибрали. На поштову адресу чоловіка надходять листи з відповідями на звернення, які шлють від його імені.

«Я писав нібито звернення, що до нашої організації звернулися жителі Маньківки, Василькова, Києва, Драбівського району. Мене не змінили в реєстрації, від мого імені пишуть звернення в різні структури, різні скарги на підприємців», – розповідає екскерівник фонду.

До речі, саме після штучного тиску на підприємців пан Олександр і вирішив розірвати стосунки з фондом.

«Раніше ми робили благодійні суботники, благодійні фестивалі. Засновники перейшли на таку діяльність, що потрібно якогось одного підприємця притиснути. Я ж відразу сказав, що в мене не такі погляди. Через це вийшли такі конфліктні ситуації, на мене напали, тобто член організації мене побив, зламали мені носа, я лежав у лікарні», – згадує пан Шевченко.

 Пан Олександр розповів, як його побили після відмови підтримати кампанію проти підприємців

Наразі, за словами чоловіка, керує фондом один із засновників – Анатолій Мошняков.

Журналісти «СтопКору» зателефонували йому і домовилися про зустріч наступного дня. Та водночас репортери звернулися до поліції, де виклали всі виявлені факти щодо активістів.

І з'ясувалося, що якраз правоохоронці знають їх дуже добре – завдяки кримінальним справам.

Другие новости