ПоддержатьУкраїнська

Побиття мітингувальників охоронцями ТРЦ «Гулівер»: у Києві — знову протест (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

Побиття мітингувальників охоронцями ТРЦ «Гулівер»: у Києві — знову протест (фото)

6 квітня у Києві відбулась акція протесту представників ГО «Стоп корупції» спільно з низкою громадських організацій. Серед них ГО «Нова столиця» та ГО «Традиція і порядок». Про це повідомляє правозахисник Роман Литвин.

 Фото: СтопКор
 Фото: СтопКор

«Акцію проводимо у зв'язку з тим, що минулої п'ятниці охорона «Гулівера» напала на активістів та завдала їм фізичних ушкоджень. Сьогоднішній протест також є продовженням 5-місячної акції з привернення уваги правоохоронних органів до діяльності інвестиційних шахраїв, частина яких працює в самому «Гулівері». Але сьогодні ми знову побачили, що поліція не зацікавлена у викритті цих шахраїв, і замість того, щоб взяти в нас інформацію та прийняти заяву, вони почали будь-яким чином доводити нам, що ми нібито не мали права збиратися і порушуємо карантинні обмеження», – розповів він.

 Фото: СтопКор
 Фото: СтопКор

Як повідомляв «СтопКор» раніше, через інвестиційних шахраїв у п'ятницю біля ТРЦ «Гулівер» невідомі напали на мирних мітингувальників. Унаслідок сутички постраждали близько 10 осіб, у одного чоловіка зламаний ніс. Люди вийшли на акцію, щоб застерегти українців та іноземних громадян від інвестування в псевдоінвестиційні компанії. За даними активістів, нападали охоронці торговельного центру. Ані керівництво, ані поліція належним чином не відреагували на те, що сталося.

Другие новости