ПоддержатьУкраїнська

Поки кияни на карантині, Кличко виписує чиновникам шалені премії – ЗМІ

StopCor
StopCor

StopCor

Поки кияни на карантині, Кличко виписує чиновникам шалені премії – ЗМІ

Поки кияни панікують через коронавірус та шукають в аптеках маски, мер Києва Віталій Кличко виписує чиновникам премії по 200% від заробітньої плати. Відповідні розпорядження були підписані Кличком рівно за тиждень з дня “блокади” міста, пов’язаної із розповсюдженням COVID-2019.

"Як не дивно, але в переліку не побачиш прізвищ працівників медичної галузі, а зазначені установи, в яких працюють нагороджені надбавками чиновники відверто викликають здивування", - пише "Акцент".

Грошові “призи” дісталися 3 чиновникам.

Зокрема, 70%-ва надбавка призначена заступниці директора Департаменту молоді та спорту Людмилі Панченко, виявилася найскромнішою у загальному переліку розданих “бонусів”. За які саме заслуги перепала ця фінансова премія в розпорядженні, особисто підписаному Віталієм Кличком, не відзначено – в документі є лише загальна фраза “за інтенсивність праці”.

 Фото: скріншот

Втричі більший куш зірвала заступниця директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Валентина Попович. Згідно із розпорядженням київського голови Віталія Кличка, вона має отримати надбавку у розмірі 200 % до посадового окладу.

 Фото: скріншот

Як виявилося, рекордну премію за березень отримає і 37-річний “новачок”. 300%-вий бонус перепав держслужбовцю, який наразі тільки проходить випробувальний термін на одній з керівних посад. Мова йде про директора Департаменту міського благоустрою Олексія Кулебу.

 Фото: скріншот

Так от йому, за розпорядженнями мера Києва Віталія Кличка, було виділено одразу 2 надбавки.

Другие новости