ПоддержатьУкраїнська

Половині українських банків необхідна докапіталізація – НБУ

StopCor
StopCor

StopCor

Половині українських банків необхідна докапіталізація – НБУ

Процес докапіталізації триває в 27 банках з тих 60, які діагностувалися Національним банком України в попередні роки (2015 - 2016). 97% українського банківського сектора охоплені цими фінансовими установами.

Про це повідомила прес-служба регулятора, новину передає "Преса України".

Продовжують виконувати програму докапіталізації вісім банків з першої групи, діагностика яких була завершена 1 квітня 2015 року, дев'ять банків з другої групи, перевірених на 1 січня 2016 року, і десять банків третьої групи, діагностика яких завершилася 1 квітня 2016 року.

Згідно з меморандумом між Україною та Міжнародним валютним фондом, діагностика інших українських банків повинна бути завершена не пізніше кінця вересня поточного року, за її результатами ці фінустанови повинні будуть узгодити з НБУ свої плани реструктуризації не пізніше кінця грудня 2017 року.

До середини липня 2017 року всі банки в Україні повинні мати у своєму розпорядженні мінімальним капіталом (200 млн грн). Фінустанови, які не виконають цю вимогу, будуть виведені з ринку.

Нагадаємо, український банк виграв суд за позовом проти російського, який був звинувачений у протиправному використанні торговельної марки "Сбербанк" в Україні. Таке рішення після річного розгляду ухвалив Господарський суд Києва.

Другие новости