ПоддержатьУкраїнська

Поплічники вінницького депутата Дана залякують ошуканих інвесторів «Європейського кварталу»

StopCor
StopCor

StopCor

Поплічники вінницького депутата Дана залякують ошуканих інвесторів «Європейського кварталу»

Будівельна афера від народного обранця: замість квартири та грошей – буцегарня. Як на Вінниччині поплічники забудовників-шахраїв на чолі з депутатом міської ради Олександром Даном утискають ошуканих інвесторів – дізнавайтеся з матеріалу Асі Шевченко.

https://www.youtube.com/watch?v=2Xl3-JhJrjs

Ситуація з будівельною аферою на Вінниччині набирає обертів. Минулого тижня «СтопКор» вже розповідав, як депутат міськради Олександр Дан оформив будівельну компанію ТОВ «Рендінвест» на свого водія, а згодом вивів інвесторські мільйони з будівництва ЖК «Європейський квартал».

Заручниками оборудки ціною у 120 мільйонів гривень стали 300 вінницьких сімей.

«Ми у 2017 році тут з чоловіком купили квартиру, при чому взяли іпотечний кредит на 20 років. Нам пообіцяли, що у 2018 році, в березні, буде здача будинку, сьогодні вже 20-й рік, кредит ми платимо щомісяця, а житла немає», – розповідає пані Олена.

Її колега по нещастю, інвалід 1-ї групи, теж придбала нерухомість у 2017-му. Жінка вклала у купівлю житла всі наявні кошти. Та законних квадратних метрів досі не отримала.

 Інвесторка вклала в придбання квартири останні гроші, але житла досі так і не отримала

Все, що залишилося в інвесторів – документи й папери. Утім шахраї довели: наявність документів аж ніяк не є запорукою справедливої розв'язки.

Замість добудови житла чи повернення грошей на ошуканих вкладників просто нацькували поліцію – за допомоги місцевих правоохоронців будівельні аферисти спробували запроторити інвестора за ґрати.

Другие новости