ПоддержатьУкраїнська

Посадовця Івано-Франківської ДАБІ Мусіловського запідозрили в корупції

StopCor
StopCor

StopCor

Посадовця Івано-Франківської ДАБІ Мусіловського запідозрили в корупції

Керівника Державної архітектурно-будівельної інспекції Івано-Франківської області Ігоря Мусіловського запідозрили у здирництві з забудовників. Про це повідомив анонімний викривач корупції «СтопКору» у зверненні до редакції.

 Фото з архіву

За словами інсайдера, з подачі Мусіловського у ДАБІ Івано-Франківщини надзвичайно швидко вводять об’єкти класу СС1 (найнижчий клас відповідальності) в експлуатацію, що викликає певні запитання. Зокрема, йдеться про ряд об’єктів, які отримали право на будівництво і вже за кілька днів здавались в експлуатацію.

Крім того, поширене в обласному ДАБІ і здирництво з забудовників у вигляді вимагання хабарів за внесення даних до реєстру будівельної діяльності.

Наявна також інформація, що очільник ДАБІ в Івано-Франківській області Мусіловський не гребував у якості винагороди отримувати від «вдячних» забудовників квартири та інше нерухоме майно, яке реєструвалось на найближчих родичів. Декларація посадовця за декілька років майже незмінна. Постійно виїжджає за кордон, проте не має інших доходів, ніж посадовий оклад державного службовця. Заощаджень вказаний посадовець теж не має.

Для з’ясування обставин ГО «Стоп корупції» було направлено відповідні запити до Управління ДАБІ в Івано-Франківській області та до ОДА. Також знімальна група намагалась потрапити на прийом до Мусіловського, проте його на робочому місці не було.

Другие новости