ПоддержатьУкраїнська

Повернення «бандитських 90-х»: у столиці розповіли про криваві методи кандидатів на місцевих виборах

StopCor
StopCor

StopCor

Повернення «бандитських 90-х»: у столиці розповіли про криваві методи кандидатів на місцевих виборах

У лікарні, стан задовільний. Голова ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук повідомив нові подробиці справи побиття в Олевську кандидата в депутати місцевої ОТГ і очільника тамтешнього осередку ГО«Стоп корупції» Олександра Ігнатьєва. Нагадаємо, напередодні на кандидата напав представник нардепа Пашинського та член міськвиконкому Андрій Іванов, завдав ударів по голові та зламав ніс.

 Фото: скріншот

Бондарчук повідомив, що вчора правозахисники і журналісти провели в Олевську рейд владними інстанціями та з’ясували, що правоохоронці активно проводять слідство, найближчим часом нападнику мають оголосити підозру.

Також Ігор Бондарчук детально розповів, як викривачі можуть повідомляти про факти підкупу та алгоритм моніторингу громадського руху «Стоп політичної корупції».

«Ціна депутатського, мерського мандата чи очільника ОТГ стала прямо пропорційною впливу на регіони як парламентарів, так і місцевих еліт, – зазначив науковий консультант ГО «Стоп корупції» Олександр Чекмишев. – Цей закономірний конфлікт почав проявлятися несподівано – у виборчу культуру повернулися «кращі» традиції 90-х із нападами, побиттями, розбірками».

Чекмишев навів факти, які ілюструють бандитські методи політичної боротьби, характерні для цьогорічної кампанії.

«У місті Жовті Води ТВК 10-ма голосами «проти» відмовила в реєстрації кандидатів від місцевих організацій політичних партій «Європейська солідарність» та «Наш край» унаслідок погроз і тиску на членів комісії представників провладної «Слуги народу», – розповів викривач місцевого осередку ГО «Стоп Корупції» у форматі аудіозапису.

Правозахисник і куратор моніторингової групи «Стоп політичній корупції» Роман Литвин навів приклади застосування адміністративного впливу у Славському, виявлені під час моніторингу порушень на Львівщині, а також про тиск на членів місцевої ТВК та нав’язування думки з боку сторонньої людини в інтересах певних кандидатів.

Упродовж минулої доби поліцейські відкрили 8 кримінальних проваджень за фактами порушень виборчого процесу, надійшло 164 заяви та повідомлення, пов’язаних із порушеннями виборчого законодавства.

Повну версію брифінгу можна переглянути тут:

https://youtu.be/Lyik7XHBOYY

Другие новости