ПоддержатьУкраїнська

Завершено розслідування відносно експравоохоронця та його спільників, яких підозрюють у відмиванні 120 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

Завершено розслідування відносно експравоохоронця та його спільників, яких підозрюють у відмиванні 120 млн грн

Київською міською прокуратурою спільно зі слідчим та оперативним управліннями ГУ ДФС у м. Києві завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб – підприємців; незаконних дій з документами на переказ, платіжними картками; легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, а також ухилення від сплати податків (ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 205-1, ч. 2 ст. 200, ч. 3 ст. 209, ч. 3 ст. 212 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2016-2018 років колишній працівник органів податкової міліції разом із знайомим створили злочинну групу, учасники якої забезпечили діяльність понад 20 підприємств із ознаками фіктивності. Використовуючи реквізити цих підприємств, вони вчинили ряд умисних кримінальних правопорушень у сфері господарської діяльності.

Загалом організованою групою легалізовано кошти, одержані злочинним шляхом, на загальну суму майже 120 млн грн.

На теперішній час 5 підозрюваним та їх захисникам повідомлено про завершення розслідування та надано матеріали провадження для ознайомлення у порядку ст. 290 КПК України.

Найближчим часом Київською міською прокуратурою обвинувальний акт стосовно учасників організованої групи буде направлено до суду.

Пресслужба Київської міської прокуратури

Другие новости