ПоддержатьУкраїнська

Правозахисник: очільник Бориспільської поліції Кравчук «морозиться» від розслідування в інтересах забудовника

StopCor
StopCor

StopCor

Правозахисник: очільник Бориспільської поліції Кравчук «морозиться» від розслідування в інтересах забудовника

Мороза Справа, що була відкрита в Бориспільському управлінні поліції про захоплення забудовником Михайлом Морозом берегової смуги Дніпра, застрягла. За заявою активістів ВГО «Стоп корупції» її витребувала прокуратура. Про це повідомив правозахисник Георгій Жариков.

 Щодо Михайла Мороза неодноразово проводились акції протесту Фото: СтопКор

«Фігурант журналістських розслідувань та кримінальних справ Мороз захопив прибережну зону в с.Гнідин, збудувавши там котеджне містечко “River Island”. На нашу думку, Мороз мотивує начальника Бориспільського райуправління поліції Тараса Кравчука та його заступників Лиська, Носова та Алєксєєва не вчиняти жодних кроків у кримінальному провадженні, відкритому за нашими численними заявами», – наголосив він.

Наразі справу витребувала прокуратура Київської області. Усього щодо діяльності Мороза відкрито 2 провадження – у водній поліції та Бориспільській.

Як повідомили нам правоохоронці, сам Мороз на виклики не з’являється та не надає документи, які підтверджують законність його будівництва.

Нагадаємо:

  • 26 травня 2021 року активістам стало відомо про захоплення прибережної зони забудовником елітного котеджного містечка. Земельну ділянку біля води в селі Гнідин, що на Київщині, він огородив парканом.
  • У червні після звернення «СтопКору» в Бориспільському районному управлінні поліції відкрили справу щодо захоплення земельної ділянки представником елітного котеджного містечка «River Island».
  • 9 червня Злочівська сільрада звернулася до представників КМ «River Island» у Бориспільському районі з вимогою демонтувати огорожу та споруди поблизу земельних ділянок, які перешкоджають доступу місцевих жителів до берегів.
  • Наприкінці липня Михайло Мороз замість того, аби звільнити незаконно захоплену частину берега, почав огороджувати ділянку колючим дротом та наймати охоронців із собакою. У поліції, як кажуть активісти, за кілька місяців справа так і не зрушила з мертвої точки.

Другие новости