ПоддержатьУкраїнська

Розтратив 20 мільйонів гривень: підозрюють екс-начальника одеської філії АМПУ

StopCor
StopCor

StopCor

Розтратив 20 мільйонів гривень: підозрюють екс-начальника одеської філії АМПУ

Детективи НАБУ повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем колишньому начальнику Одеського філіалу державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (АМПУ) і ще чотирьом особам. Їх підозрюють у завданні збитків держпідприємству на більше, ніж 21 мільйон гривень.

Так, у 2015 році начальник Одеської філії «Адміністрації морських портів України» спільно з головним інженером державного підприємства, директорами приватних компаній та фізичною особою, наближеною до народного депутата України VII та VIII скликань, організували закупівлю коштом державного бюджету послуг із будівництва причалу в Одеському морському торговельному порті.

Переможцем у конкурсі, незважаючи на відсутність досвіду та не відповідності умовам пропозицій, стала одна з вищевказаних компаній. У подальшому, в день фактичного початку виконання робіт, між директором компанії-переможниці та директором іншої фірми, що здавала в оренду днопоглиблювальний караван, було підписано додаткові угоди, в яких було суттєво збільшено вартість фрахту днопоглиблювального каравану - повідомляє САП.

В результаті вартість виконаних робіт суттєвого збільшилась. Попри це посадовці «АМПУ», зловживаючи своїм службовим становищем, підписали акти виконаних робіт і здійснили відповідний перерахунок коштів приватним компаніям.

Як наслідок, державне підприємство «АМПУ» незаконно переплатило понад 21,36 млн грн.

На сьогодні колишньому посадовцю інкриміновано вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Другие новости