ПоддержатьУкраїнська

Ще один український банк припиняє свою діяльність

StopCor
StopCor

StopCor

Ще один український банк припиняє свою діяльність

ПАТ "ДІВІ Банк", який мав 253,7 млн гривень статутного капіталу, припиняє банківську діяльність зі збереженням юридичної особи. Зі слів керівництва банку, фінансова установа уже майже повністю розрахувалася із клієнтами.

Новину передає "Преса України" з посиланням на повідомлення акціонера й екс-глави правління "ДІВІ Банку" Сергія Горбачевського.

З 25 по 27 квітня поточного року тривали збори акціонерів "ДІВІ Банку", під час яких було вирішено припинити діяльність банківської установи. Згодом, за бажанням аукціонерів, банк реорганізують у фінансову компанію.

"Станом на 1 березня 2018 року в касах банку було 9,9 млн грн, на коррахунку в НБУ – 15,9 млн грн, в інших банках зберігалося 6,9 млн грн. На поточних депозитних рахунках населення було 11,5 млн грн, юросіб – 45,5 млн грн. Статутний капітал "ДІВІ Банку" становив 253,7 млн грн, власний – 231,2 млн грн, а регулятивний – 220,3 млн грн.", – зазначив Горбачевський.

До слова, навесні минулого року за клопотанням Генпрокуратури Печерський райсуд Києва затримав під варту Сергія Горбачевського через підозри в розтраті 129 млн грн Інтеграл-банку. Згодом, у червні, його відпустили на волю, а НАБУ відкрило досудове провадження по діях слідчих поліції, які його заарештували.

Нагадаємо, акціонерами "ДІВІ Банку" є Олександр Горбачевський (40% акцій), Ірина Горбачевська (25%), Сергій Горбачевський (17%), Наталія Доага (9,7%) та Ольга Бунецька (8,3%).

Другие новости