ПоддержатьУкраїнська

Щоб пам‘ятав про УДП: на Одещині активісти вручили міністру Криклію несподіванний подарунок (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Щоб пам‘ятав про УДП: на Одещині активісти вручили міністру Криклію несподіванний подарунок (відео)

15 травня в місті Южному Одеської області активісти ГО "Стоп корупції" вручили міністру інфраструктури Владиславу Криклію подарунок у вигляді м‘якої іграшки хом‘яка, яка вміє повторювати слова.

Відповідне відео опублікували на сторінці організації у Facebook.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/vb.1602446153357239/184565182725897/?type=2&theater

"Під час робочого візиту міністра інфраструктури Владислава Криклія в Одеську область у нас до нього назріло дуже багато питань у різних сферах, тому ми вирішили йому їх особисто поставити. Весь день ми супроводжували міністра в його робочій поїздці. Але після нашого першого спілкування, він зрозумів, що легких та зручних питань для нього не буде, тож він нас став умисно уникати. На останній локаціі, а це був порт "Південний", нам вдалось зупинити кортеж аби передати йому колективне зверенення щодо ситуації, яка склалась в Українському Дунайському пароплавстві і на згадку активісти ГО "Стоп корупції" подарували йому м‘яку іграшку хом’яка, щоб він поставив його на своєму робочому столі і не забував про УДП, яким зараз керує його ставленник Олексій Хомяков. Міністр на жаль не вийшов до активістів зі своєї автівки. Спочатку хотів розвернутись та виїхати через інший виїзд, але все ж таки передумав і не відкриваючи вікон, його прессекретар, яка сиділа на передньому сидінні нехоча, але все-таки взяла звернення та подарунок міністру у вигляді м’якої іграшки, яка може повторювати все сказане. Ось такий перфоменс відбувся сьогодні біля порту "Південний", - розповів журналіст Кирило Вольний.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Криклій пообіцяв нарешті розкрити таємниці корупційного аудиту УДП, якого вимагав Зеленський.

Другие новости