ПоддержатьУкраїнська

Сезам, відкрийся: які статки приховує директор департаменту Мінагрополітики Баграт Ахіджанов

StopCor
StopCor

StopCor

Сезам, відкрийся: які статки приховує директор департаменту Мінагрополітики Баграт Ахіджанов

Звідки у посадовця із зарплатою близько 35 тисяч гривень на місяць, що ніколи не мав власного бізнесу, гроші на розкішне життя, елітну нерухомість та коштовності? Та чому загадковий службовець з Мінагрополітики – Баграт Ахіджанов уникає спілкування з журналістами? Нові подробиці розслідування – у сюжеті Артема Поліковського.

https://www.youtube.com/watch?v=873lG4XIb60

Про цього диво-чиновника та його великі статки у своєму розслідуванні вже розповідала журналістка "СтопКору" Христина Кришиха.

Зокрема, й про те майно, яке Баграт Рафікович намагається приховати. Адже стопкорівці відшукали елітну нерухомість у центрі столиці, вартість якої перевищує 300 тисяч доларів. Квартиру у цій висотці пан Ахіджанов чомусь не вказав у своїй декларації. Хоча має фіксувати будь-яке житло, у якому мешкає.

ЖК ''Новопочерські липки'', в якому проживає Ахіджанов

Та нерухомість – не єдина прогалина у деклараціях посадовця. У 2017 році наш герой вказав два елітні годинники: швейцарський чоловічий, вартість якого сьогодні на сайті стартує від 6 тисяч доларів. Та жіночий кварцовий наручний годинник. Цей аксесуар трохи дешевший, близько трьох тисяч доларів.

Але вже наступного року ці годинники безслідно зникають з декларацій. Продаж в документах не вказаний, то, можливо, подружжя теж "забуло" їх внести?

"Відповідно до закону України про очищення влади, відповідно до закону по запобіганню корупції, суб’єкт декларування, тобто держслужбовець, обов’язково має вносити ці відомості в декларацію. Це не тільки те майно, котре є правом власності даного суб’єкта, але і те майно, котрим він користується", – коментує начальник юридичного відділу ГО "Стоп корупції" Роксолана Арійончик.

Зауважимо, що минулого разу директор господарсько-фінансового департаменту в Міністерстві аграрної політики та продовольства пообіцяв журналістам, що знайде час на спілкування та відповіді на всі питання. Та на жаль, пан Ахіджанов досі так і не вийшов на зв'язок.

Другие новости