ПоддержатьУкраїнська

Скандальний псевдожурналіст Стремоусов "засвітився" під час блокування будівлі "Херсонбуду"

StopCor
StopCor

StopCor

Скандальний псевдожурналіст Стремоусов 'засвітився' під час блокування будівлі 'Херсонбуду'

Епопея з майном "Херсонбуду" триває: рішенням Верховного Суду після трьох років судових баталій корпоративні права повернулися до законних власників — родини Сандиків. Та до офісу компанії на Лютеранській засновників не пустили головний замовник рейдерства — Володимир Сальдо з охоронцями. Докладніше про це – у репортажі Наталії Дігтяр з Херсона.

https://www.youtube.com/watch?v=SOmQNKRCFn4

На заваді інвентаризації повернутого майна стала група підтримки зі спортсменів і псевдожурналістів — як, наприклад, Кирила Стремоусова, чиє ім’я часто звучить у кримінальних хроніках.

''Тітушки'' Сальда заблокували приміщення ''Херсонбуду''

У квітні 2018 року в мережі з'явилися кадри, як у Херсоні у співробітників СБУ намагалися відбити затриманого "депутата" Євпаторійської міськради Сергія Осьмініна, підозрюваного в посяганні на територіальну цілісність України.

На відео зафіксовано, як група невідомих на чолі з херсонським "громадським діячем" Кирилом Стремоусовим блокує автомобіль, у якому перебуває підозрюваний і співробітники СБУ.

У групі підтримки рейдерів ''засвітився'' й Стремоусов

А на початку 2019-го стало відомо, що голову херсонської обласної організації Соціалістичної партії Стремоусова було затримано у справі про напад на офіс газети "Новий день". Про це навіть повідомив на своїй фейсбук-сторінці Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Зараз проводиться перевірка причетності затриманого до силового інциденту в пресклубі газети "Новий день", бійці, застосуванні травматичної зброї та сльозогінного газу. Йому оголошено про підозру у вчиненні протиправного діяння, передбаченого ст.296 (хуліганство) ККУ і буде прийнято рішення про запобіжний захід", — написав тоді Аваков.

Проте нині Cтремоусов не лише знову перебуває на волі, але й бере активну участь у "охороні" віджатого рейдерами майна від законних власників.

Другие новости