ПоддержатьУкраїнська

Скандальному ексзабудовнику «Укрбуду» Микитасю продовжили запобіжний захід

StopCor
StopCor

StopCor

Скандальному ексзабудовнику «Укрбуду» Микитасю продовжили запобіжний захід

Максим Микитась ще 2 місяці зобов'язаний виконувати покладені на нього раніше обов'язки. Зокрема: не залишати місце проживання без дозволу слідчого, прокурора, слідчого судді або суду, утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками у даному кримінальному провадженні.

Також, Микитась мав здати на зберігання до відповідного підрозділу Державної міграційної служби свій паспорт (паспорти) для виїзду закордон, інші документи, що дають право виїзду закордон, а також носити електронний засіб контролю ("браслет").

Нагадаємо, експрезидента "Укрбуду" підозрюють у привласненні майна Національної гвардії України.

За версією слідства, ГУ Нацгвардії України та компанія-забудовник «Укрбуд» уклали угоду, за якою на території колишньої військової частини мали збудувати житловий комплекс. Натомість, Нацгвардія мала отримати там 50 квартир та 30 паркомісць. Проте, у 2016-2017 роках, сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилась від квартир та паркомісць на Печерську в обмін на 65 квартир у будинку на околиці Києва. Як потім встановила проведена експертиза, вартість квартир на околиці на 81 635 448 грн менша за ту, в яку оцінили квартири на Печерську, повідомляє ВАКС.

Другие новости