ПоддержатьУкраїнська

Суд зобов'язав слідчого внести дані до ЄРДР щодо скандального будівництва БЦ «Альпійський» у Києві

StopCor
StopCor

StopCor

Суд зобов'язав слідчого внести дані до ЄРДР щодо скандального будівництва БЦ «Альпійський» у Києві

Говорили-балакали… Після численних заяв активістів та десятків звернень до поліції та правоохоронних органів лише через суд нарешті мають бути внесені до ЄРДР відомості щодо відомої скандальної забудови в Києві.

 Фото: СтопКор

Ідеться про об’єкт за адресою вул. Докучаєвська, 25 у столичній місцевості Протасів Яр. Там забудовник замість дачі зводить бізнес-центр «Альпійський». Причому будує із цілим списком порушень.

«За цим фактом активісти ВГО «Стоп корупції», місцева громада, а також депутати Київради неодноразово зверталися до правоохоронних органів, проте заяви ігнорували», – розповідає активіст Максим Томілов.

 Фото: СтопКор

І лише тепер, через суд, відомості про вчинення правопорушення будуть внесені до ЄРДР. Відповідне рішення прийняв суддя Солом’янського районного суду міста Києва та зобов’язав представників Солом’янського УП ГУ НП виконати свою роботу. Ця ухвала оскарженню не підлягає.

Історія забудови

  • Зазначимо, що у столичній місцевості Протасів Яр здійснюється захоплення комунальної землі забудовником. На місці, де згідно з документами мав бути приватний житловий будинок, розпочалося будівництво бізнес-центру.
  • За даними ж активістів, будівельне свавілля дійшло до того, що виник ризик знищення опорної стіни, яка утримує схили над Протасовим Яром.
  • Крім того, після акцій протесту активісти зіткнулися з невідомими особами, які нібито зацікавлені у будівництві, стають на захист забудовника та здійснюють провокації та погрожують. Зокрема, звучала погроза підпалити агітаційний намет. Про це повідомляв раніше правозахисник ВГО «Стоп корупції».
  • Задля розв'язання цього питання 19 травня депутати Київради під час засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин прийняли рішення створити робочу групу, яка займатиметься питаннями скандального будівництва на вулиці Докучаєвській у Києві.

Другие новости