ПоддержатьУкраїнська

Сумщина: Шахрайські виплати псевдопереселенцям завдали збитків державі на понад 200 тис. грн

StopCor
StopCor

StopCor

Сумщина: Шахрайські виплати псевдопереселенцям завдали збитків державі на понад 200 тис. грн

На Сумщині співробітники Служби безпеки України викрили факти незаконних виплат особам, які видавали себе за вимушених переселенців. Новину повідомляють у прес-центрі СБУ. Двадцять громадян, використовуючи фальшиві документи, майже рік отримували соціальну допомогу.

Насправді всі вони проживали на тимчасово окупованих територіях так званих "ДНР/ЛНР". Шахрайська схема завдала збитків державі на понад двісті тисяч гривень.

Співробітники спецслужби встановили, що до підроблення документів причетні посадовці однієї з селищних рад Краснопільського району.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 358 (підроблення офіційних документів) Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації шахрайської схеми.

У Луганській області СБ України зафіксувала факт реєстрації як переселенця померлого чоловіка. Мешканець одного з сіл на тимчасово окупованій терористами території Луганщини пішов з життя рік тому. Проте, шахраї продовжували отримувати за нього пенсію, за цей час "набігло" майже п’ятдесят тисяч гривень.

Правоохоронці перевіряють інші випадки виплат соціальної допомоги померлим громадянам з непідконтрольних українській владі районів.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України. Пенсійні виплати припинено.

Другие новости