ПоддержатьУкраїнська

Тарифи на електроенергію можуть зрости

StopCor
StopCor

StopCor

Тарифи на електроенергію можуть зрости

Укренерго підвищив тарифи на подачу електроенергії магістральними мережами майже на сорок гривень. Це може стати причиною підвищення цін і для звичайних українців.

Тарифи на електрику для жителів України можуть піднятися на цілих 25%. Також стало відомо, що вже з перших днів цього року ціна на розподіл електроенергії для обласних енергетичних постачальників зросла на тридцять копійок. Це пов'язано з тим, що Укренерго потрібно виплачувати «зелені» тарифи.

Також на ціну вплине зростання цін на ринку на добу вперед - з початку року таке зростання склало більше 11% або 16 копійок, передає "Новий Формат" посилаючись на видання «Українська правда».

Але це далеко не всі зміни у комунальних тарифах, які чекають українців у новому році. Уже з цього місяця змінилися ціни на газ, опалення та гарячу воду. Як в уряді і обіцяли, вартість знизили. Однак українці не надто відчують ці зміни і оцінять дану економію, оскільки в місяць вони будуть економити всього пару десятків гривень. У рік така економія складе у середньому всього триста гривень. З урахуванням цін на продукти харчування, медицину, розваги тощо, така економія абсолютно не відчутна і не резонна.

Поки що в уряді не анонсують інших масштабних змін у ціновій політиці комунальних тарифах для українців.

Другие новости