ПоддержатьУкраїнська

Тендер з елементами фарсу - як «Мідас» та «Оленка» "нагріли" Бровари на десятки мільйонів

StopCor
StopCor

StopCor

Тендер з елементами фарсу - як «Мідас» та «Оленка» 'нагріли' Бровари на десятки мільйонів

У рамках власного розслідування корупційних схем у системі публічних закупівель знімальна група «СтопКору» відвідала дитячий дошкільний заклад «Оленка» у Броварах. Саме тут зафіксовано один з найбільш кричущих і водночас типових випадків порушення тендерної процедури, що коштував бюджету міста десятків мільйонів гривень.

Тут тендер провели в серпні 2017 року. Визначальним є той факт, що оголошена початкова вартість закупівлі складала 26 млн. гривень. Участь в тендері взяли 5 компаній, серед яких особливу увагу варто звернути на дві: ТОВ «Укркомплектбуд» і ТОВ «Мідас».

«В чому суть - компанія «Мідас» вийшла з ціновою пропозицією 24 млн 600 тисяч гривень. Вона не понижалась, торги не відбулись, а компанія «Укркомплексбуд» запропонувала цінову пропозицію 22 млн 600 тисяч грн, на 2 млн менше», - розповідає Роман Сімутін, голова броварського осередку ГО «Стоп Корупції».

Але, незважаючи на меншу цінову пропозицію, переможцем визнають компанію «Мідас». Зазначимо, що за даним тендером проводила перевірку Державна аудиторська служба України і виявила ряд порушень: «Встановлені порушення в частині недотримання вимог закону по тендерній документації і направлені до відділу капітального будівництва Броварської міської ради щодо усунення цих порушень», - повідомив начальник Північного офісу Державної аудиторської служби України Олександр Карабанов.

Детальніше про цей скандальний тендер дивіться у відео:

https://youtu.be/4Kr-HhQw5Fo

Другие новости