ПоддержатьУкраїнська

У Броварах містяни штурмували мерію через втричі завищені тарифи на комуналку

StopCor
StopCor

StopCor

У Броварах містяни штурмували мерію через втричі завищені тарифи на комуналку

Штурм міськради у Броварах: місцеві жителі обурені завищеними втричі комунальними тарифами. Мер Ігор Сапожко спершу відтермінував це рішення. Однак 1 червня броварчани таки отримали платіжки з новими цифрами і прийшли за роз’ясненнями до мерії. Як це відбувалось, і чому міський голова просто втік від громади? Дивіться у репортажі «СтопКору».

https://www.youtube.com/watch?v=W6P8jsSW_XY

Мешканці Броварів були вимушені штурмувати мерію. Вони вимагають скасування драконівських тарифів на комуналку, адже з початку року ціна за ЖК-послуги зросла майже в три рази.

Це сталося після того, як конкурс на обслуговування виграли п’ять тутешніх ЖЕКів – комунальні підприємства №1, 2, 3, 4 і 5. Їхні розцінки наразі найвищі у місті.

Міський голова Броварів Ігор Сапожко спершу відтермінував підвищення тарифів, однак на початку літа броварчани таки отримали квитанції із захмарними цінами. При цьому в платіжках з’явилась нова графа – винагорода управителю.

«Завищення в розрахунку на одну особу складає 44 грн. Населення Броварів – 100 тисяч. А тепер перемножте, і отримаєте понад 4 млн грн переплати», – зазначає депутат міськради Роман Сімутін.

 Мер Броварів утік від обурених людей, однак вони пообіцяли повернутись Фото: СтопКор

За словами іншого місцевого депутата, Юрія Чередника, керівники ЖЕКів виписують собі премії по 4-5 тисяч гривень, тоді як робочий персонал отримує копійки. За таких умов про жодні якісні послуги не може йтися, впевнений пан Юрій.

Мер міста буквально втік від обурених броварчан і, замість спільно розв’язати проблему, кілька годин прогулювався місцевою «Алеєю кохання». Тож мешканці міста пообіцяли знову зібратися під міськрадою 1 жовтня, аби не дати тамтешній владі обібрати себе до нитки.

Другие новости