ПоддержатьУкраїнська

У ДП “Документ” пропонують українцям послугу оформлення паспортів та ID-карток, не виходячи з дому

StopCor
StopCor

StopCor

У ДП “Документ” пропонують українцям послугу оформлення паспортів та ID-карток, не виходячи з дому

ДП «Документ» пропонує послуги виїзного оформлення закордонних паспортів та ID-карток, не виходячи з дому. Про це журналістам 21 жовтня повідомили на зустрічі у "Паспортному сервісі" з приводу співпраці “СтопКору” із ДП “Документ”.

 Фото: СтопКор

“Це унікальна послуга, адже жодна інша установа в Україні не може таке запропонувати. Людина замовляє паспортний сервіс, який приїде до неї за будь-якою адресою. Достатньо лише заповнити форму на сайті або зателефонувати за номером кол-центру. Далі за вказаною адресою виїжджає спеціально обладнаний автомобіль. Послуга доступна у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Рівному та Харкові. Зараз під час карантину це надзвичайно актуально”, – зауважила менеджер пресслужби ДП «Документ» Наталія Кривицька.  

 Фото: СтопКор

"Паспортний сервіс" – це мережа центрів обслуговування громадян, де швидко, комфортно, сучасно та з державною гарантією можна оформити закордонний паспорт, ID-картку та послуги іноземцям. 

Підприємство створене 11 серпня 2003 року з підпорядкуванням Міністерству внутрішніх справ України, а згодом розпорядженням Кабміну України від 15 червня 2011 року № 538-р передано до сфери управління Державної міграційної служби України.

 Фото: СтопКор

Нагадаємо, 28 жовтня відбудеться урочисте підписання меморандуму між ДП “Документ” та “СтопКор” про співпрацю.

Другие новости