ПоддержатьУкраїнська

У Карпатах на металолом розбирають колишню радіолокаційну станцію "Памір"

StopCor
StopCor

StopCor

У Карпатах на металолом розбирають колишню радіолокаційну станцію 'Памір'

Стару радянську радіолокаційну станцію "Памір", що на горі Томнатик у Чернівецькій області, незаконно розбирають на металолом. Про це інформує "368.media".

 Фото: 368.media

Про незаконний демонтаж бункерів та інших металоконструкцій в поліцію повідомив місцевий мешканець. Бійці 107-ої окремої радіолокаційної роти, на балансі якої перебуває об’єкт, не охороняли територію.

Усього незаконно привласнили 9,5 тонн брухту. Вантаж вивозило приватне підприємство "Легерон" за дорученням "Укрінмаш. При цьому представники компаній не надали дозвільних документів на демонтаж металевих бункерів, що належать військовій частині. Наразі на металолом наклали арешт.

Радіолокаційна станція "П-40" або "Памір" розташована в горах на кордоні з Румунією і на висоті більш ніж 1,5 тисячі метрів над рівнем моря. У 1960-1989 роках на об’єкті цілодобово велось бойове чергування. Військові перевіряли всі повітряні судна, які пролітали повз радянський кордон, виявляли ціль у разі підтвердження інформації щодо порушення повітряного простору й визначали спосіб її ліквідації.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=77&v=naCJyB3vvEo

Другие новости