ПоддержатьУкраїнська

У Києві активісти звернуться до Генпрокурора та президента – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві активісти звернуться до Генпрокурора та президента – подробиці

28 лютого у столиці біля Офісу Генерального прокурора й Офісу президента за ініціативи ГО "Стоп корупції" відбудуться мирні акції протесту.

 Миколаївський суднобудівний завод Фото: ukroboronprom.com.ua

Активісти планують вийти з гаслами "Рябошапка! Вимагаємо зупинити знищення "Океану", "Гончаренко і Білоус виконують замовлення країни агресора?!" та "Зеленський, зупини знищення стратегічного підприємства".

"Наша мета – привернути увагу громадськості та посадовців до злочинів і протиправних дій, які вчиняють прокурори на чолі з Рябошапкою і зауважити на тому, що вони знищують стратегічне підприємство, можливо, виконують чиєсь спецзамовлення міжнародного масштабу (не виключено, що країни-агресора)", – зазначають організатори.

В акції також братимуть участь представники регіональних осередків ГО "Стоп корупції" з різних областей України.

Початок акції о 10:00, за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15 (Офіс Генерального прокурора) та 11:00, за адресою: м. Київ, вул. Банкова, 11. За додатковою інформацією звертайтеся на гарячу лінію ГО "Стоп корупції" за номером 044 578 00 04.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у січні Печерський районний суд Києва наклав арешт на майно комплексу "Миколаївський суднобудівний завод "Океан".

За даними Офісу Генпрокурора, прокуратура внесла, а Печерський районний суд міста Києва наклав арешт на майно заводу з метою "збереження стратегічного для держави підприємства".

24 лютого рішення Печерського районного суду Києва щодо накладення арешту на майно комплексу "Миколаївський суднобудівний завод "Океан" залишили незмінним.

Адвокат Сергій Панченко, який представляв завод, назвав рішення "катастрофою", мотивуючи це тим, що "ніхто не буде не лише інвестувати в арештований комплекс, але й розміщувати замовлення".

Другие новости

Сексуальное насилие во время войны: в Украине работают 11 центров помощи пострадавшим от СНПК

Сексуальное насилие во время войны: в Украине работают 11 центров помощи пострадавшим от СНПК

В четверг, 7 декабря, в прессцентре "СтопКор" прошел тренинг для представителей медиа на тему "Интервью с пострадавшими от сексуального насилия. Как не нарушить нормы права или закона?"