ПоддержатьУкраїнська

У Києві учорашній в'язень та безхатченко виявився мільйонером (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві учорашній в'язень та безхатченко виявився мільйонером (відео)

«Мільйонер з нетрів» по-українськи: у Києві журналісти знайшли безробітного місцевого мешканця, на ім'я якого зареєстровано успішну компанію та низку об'єктів нерухомості на Харківщині. Як учорашній в'язень став підпільним багатієм та хто насправді розпоряджається коштовним майном – дивіться у сюжеті Марії Гураль.

https://www.youtube.com/watch?v=ptv_fvuF1kc

Як розповів адвокат Олег Миронов, у липні 2018-го на підставі сфальсифікованих документів у реєстрі змінили директора та власників корпоративних прав харківського підприємства ТОВ «ЮА ЕСТЕЙТ».

А згодом переоформили й право власності на об'єкти нерухомого майна цієї компанії – а це 16 квартир у Харкові, двоповерхова будівля площею понад 600 квадратів та виробничий майданчик у Валках Харківської області площею майже 3 тисячі квадратних метрів.

Щасливим власником усієї цієї нерухомості вартістю в кілька десятків мільйонів гривень виявився… безробітний зі столичної околиці – Ярослав Сидоренко. Цікаво, що новоспечений мільйонер був не в курсі операцій з майном та про свій статус засновника харківської компанії з подивом довідався від журналістів, які відшукали його за місцем проживання у Дніпровському районі Києва.

 Компанію протиправно переоформили на безробітного з Києва

Ба більше, як з'ясували медійники, влітку 2018-го, тобто у період переоформлення прав власності на коштовне майно, пан Сидоренко взагалі відбував покарання за ґратами.

Другие новости