ПоддержатьУкраїнська

У Київському адмінсуді та АМКУ "не помітили" порушень у двомільярдному тендері, який виграла фірма Микитася

StopCor
StopCor

StopCor

У Київському адмінсуді та АМКУ 'не помітили' порушень у двомільярдному тендері, який виграла фірма Микитася

Компанія БК "Укрбудмонтаж" має проводити високотехнологічні роботи з демонтажу нестабільних конструкцій старого саркофага над 4 реактором на Чорнобильській АЕС ціною в два мільярди гривень. І це — попри те, що фірма не має ані потрібної техніки, ані кваліфікованих фахівців, а її колишнього очільника судять за розкрадання майна. Чи можна скасувати результати сумнівного тендеру та повернути гроші? Розбиралась Ася Шевченко.

https://www.youtube.com/watch?v=E8LejzjapNo

Нагадаємо, мільярдний підряд на роботи в зоні ЧАЕС отримала компанія, що входить до орбіти впливу групи "Укрбуд" і Максима Микитася. Як з’ясували журналісти, на сьогодні відкриті чотири справи проти компаній із цього кола, одна з яких — той самий БК "Укрбудмонтаж".

Багатомільярдний тендер від ЧАЕС виграла компанія з орбіти ''Укрбуду''

Запідозрили недобре й у Держаудитслужбі. От тільки в ДСП "Чорнобильська АЕС" це чомусь сприйняли з образою та подали на аудиторів до суду. І поки тривали судові суперечки — перерахувати гроші на виконання робіт було неможливо.

Але в Київському окружному адміністративному суді взяли приклад з ДСП "Чорнобильська АЕС", підняли руку, різко опустили — і прийняли рішення на користь сумнівного забудовника.

А постійна адміністративна колегія Антимонопольного комітету з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель подивилася на все це та вирішила, що вона нічим не гірша за ДСП "Чорнобильська АЕС" та окружний адмінсуд. І зробили так само.

А отже поки що, "за результатами розгляду скарг, поданих під час проведення закупівлі", АМКУ "відмовила у їх задоволенні або залишила без розгляду".

Другие новости