ПоддержатьУкраїнська

У Криму на підпільній діяльності попалися компанії з Німеччини

StopCor
StopCor

StopCor

У Криму на підпільній діяльності попалися компанії з Німеччини

На анексованому півострові Крим продовжують повноцінно функціонувати іноземні компанії. У  Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб нагадали, що така практика є незаконною.

Про це йдеться у прес-службі МТОТ.

У  Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МТОТ) заявили, що в ході моніторингу було виявлено, що на території півострова Крим працюють такі німецькі компанії, як DHL, Adidas та Puma. У міністерстві заявили, що  це суперечить політиці невизнання, яка передбаченої резолюцією Генасамблеї ООН. Мова йде про резолюцію щодо територіальної цілісності України.

"Робота вказаних іноземних компаній також порушує встановлені Європейським союзом обмежувальні заходи (санкцій) проти Російської Федерації, що визначені рішенням Ради Європи 2014/386/CFSP ВІД 23 червня 2014 року щодо обмежувальних заходів у зв'язку з незаконною анексією Криму та Севастополя", – відзначили у прес-службі.

У міністерстві також заявили, що на сайтах компанії, відділення яких функціонують у Криму, у графі місце розташування вказана Росія. За попередніми даними, німецька логістична компанія DHL пропонує свої послуги людям з паспортом громадянина РФ, або закордонного паспорта.

До слова, після того, як російські окупанти заявили про свої права у Криму, такі великі компанії як EMS, USPS та FedEx вирішили не мати справу з так званою владою півострова. Як повідомлялось раніше, кримські окупанти заявили про намір розпродати націоналізовану нерухомість.

Другие новости