ПоддержатьУкраїнська

У Мінінфраструктури натовп активістів: вимагають Криклія (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

У Мінінфраструктури натовп активістів: вимагають Криклія (фото)

19 травня до Міністерства інфраструктури прийшли представники низки громадських організацій та українських підприємств. Люди вимагають звернути увагу на проблеми підпорядкованих відомству установ. Зокрема, йдеться про Українське Дунайське пароплавство з його "неефективним очільником Олексієм Хомяковим". Крім того, протестувальники злилися з представниками "Укрзалізниці". Ті вимагають приборкати занепад галузевої медицини.

 Під Мінінфраструктури від ранку тривають протести Фото: СтопКор

Спочатку активісти виступали біля Міністерства, потім перемістились усередину. Серед них — представники ГО "Стоп корупції", ГО "Стоп нелегал", працівники Миколаївського морського порту.

"Сьогодні ми прийшли до Мінінфраструктури через бездіяльність керівника ПрАТ УДП, яке підпорядковане безпосередньо Міністерству та яке на сьогодні повністю банкрутують. Усе це робить пан Хомяков, який був призначений на посаду Міністром Криклієм. Ми знаємо, що пан Хомяков — людина недобросовісна, яка взагалі не знає, що таке кораблі та як керувати компанією, яка здійснює корабельні перевезення морем та річками України. Сьогодні пан Хомяков свідомо знищує підприємство та робить усе, щоб не допустити його розвитку, вкладень та ремонтів", — наголошують мітингувальники.

 Фото: СтопКор
 Активісти зайшли всередину Фото: СтопКор

Водночас медики, які працюють в лікарнях "Укрзалізниці" вимагають змін у галузевій медицині. За їхніми словами, 8 лікарень, які мають обслуговувати працівників підприємства, за останні роки не мали найнеобхіднішого для роботи — ліків, матеріалів для операцій, медоглядів. Крім того, люди нарікають на маленьку зарплатню.

Другие новости