ПоддержатьУкраїнська

У СБУ перевірять імовірне російське громадянство топслужбовця з Херсонщини

StopCor
StopCor

StopCor

У СБУ перевірять імовірне російське громадянство топслужбовця з Херсонщини

За офіційними даними, торік приватне підприємство «Агро Експерт» яке належить сестрі очільника державного кадастрового підприємства Херсонщини Олександра Карпенка, заробило на послугах проведення торгів майже 2 мільйони гривень. Чи дійсно заповзята родина дурить українську державу? І до чого тут Росія? Дивіться у матеріалі Кирила Вольного.

https://www.youtube.com/watch?v=_y2VaVqRnzI

Пан Карпенко визнає: Світлана Миколаївна – дійсно його сестра. Та конфлікту інтересів посадовець тут ніби не вбачає.

З декларації службовця також можна дізнатися, що родина херсонського посадовця продовжує володіти житловим будинком в анексованому Красноперекопську. А сам Олександр Миколайович може мати, крім українського, російський паспорт і громадянство.

 На сайті ''Миротворець'' є дані Олександра Карпенка

Тож у підсумку українське державне підприємство земельного кадастру в Херсонській області, ймовірно, очолює громадянин Росії та посібник окупантів, який має доступ до стратегічної інформації: кадастрових та топографічних карт держави. А це вже питання національної безпеки.

Усі зібрані факти журналісти передали до Служби безпеки України, яка вже розпочала перевірку. Про її результати ми обов'язково розкажемо, тому підпишіться на наш Ютуб-канал, щоб не пропустити найцікавіше.

Другие новости