ПоддержатьУкраїнська

Родичка херсонського чиновника «заробила» 2 мільйони на проведенні торгів

StopCor
StopCor

StopCor

Родичка херсонського чиновника «заробила» 2 мільйони на проведенні торгів

Російське громадянство, паспорт країни-агресора, членство у партії Жириновського та нерухомість у Криму – і все це стосується директора однієї з надважливих структур прикордонної Херсонщини. Як людина з таким бекграундом зуміла очолити держпідприємство та в який спосіб родичі прихильника Росії наживаються з кишень українців – з’ясовував Кирил Вольний.

https://www.youtube.com/watch?v=_y2VaVqRnzI

За даними сайту «Миротворець», Олександр Миколайович Карпенко був зареєстрований кандидатом в депутати Красноперекопської міської ради першого скликання вже за російської влади – від партії «ЛДПР» Жириновського.

 На сайті ''Миротворець'' є дані Олександра Карпенка

Та вибори у Красноперекопську він програв. Натомість чинний директор державного «Центру земельного кадастру в Херсоні» результативно «працює» на Херсонщині. І не тільки він, а і його сестра.

Знайомтесь – Карпенко Світлана Миколаївна, засновниця приватного підприємства «Агро Експерт», яке займається проведенням торгів. Тобто тим самим, що і державне підприємство. І тепер прибуток від проведення аукціонів отримує не держава, а сестра Карпенка.

 Фірма близької родички чиновника виграє державні тендери

За офіційними даними, лише минулого року фірма «Агро Експерт» заробила на таких послугах майже 2 мільйони гривень.

Другие новости