ПоддержатьУкраїнська

У столиці діти працівників «Укрзалізниці» вимагають звільнити Міняйла, якого називають найбільшим корупціонером компанії (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

У столиці діти працівників «Укрзалізниці» вимагають звільнити Міняйла, якого називають найбільшим корупціонером компанії (відео)

Уже другий тиждень поспіль біля центральної будівлі «Укрзалізниці» не вщухають протести. Мітингувальники вимагають звільнення керівника філії «Пасажирська компанія» Максима Міняйла.

 За словами активістів, зарплата працівників УЗ до смішного мала Фото: СтопКор

«Перша наша вимога — змінити Максима Міняйла, директора «Пасажирської компанії». Друга вимога — аргументувати ціни на проїзд та оновити рухомий склад «Укрзалізниці», потяги для звичайних жителів нашої держави, наприклад, студентів. Третя — це щоб почули та звернули увагу та об’єктивно провели слідство у відкритих судових справах. Нашою акцією ми сподіваємося привернути також увагу суддів, щоб вони приймали виважені рішення», — наголосив у коментарі «СтопКору» один із мітингувальників, який повідомив, що є сином працівника «Укрзалізниці».

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/249293492820824/?epa=SEARCH_BOX

Протестувальники обурилися продовженням контракту з Міняйлом, адже існують відкриті провадження про розтрату майна та придбання вугілля з привласненням близько 30 мільйонів гривень.

Зазначимо, що ЗМІ називають Міняйла творцем найбільш кричущих корупційних схем в «Укрзалізниці».

 Люди вимагають звільнити Міняйла Фото: СтопКор
 Протести під УЗ тривають вже другий тиждень Фото: СтопКор

За словами активіста, звичайні працівники УЗ отримують зарплатню у розмірі 5-8 тисяч гривень, на яку вони не можуть прогодувати сім’ю. Водночас, провідні управлінці підприємства отримують по 300 тисяч.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, у 2018 році «Укрзалізниця» витрачала на зарплату працівнику в середньому 10,3 тисячі гривень на місяць, а члену правління — 469,3 тисячі гривень.

Другие новости