ПоддержатьУкраїнська

У ВР прокоментували затримання одіозної начальниці Фонду гарантування вкладів фізосіб

StopCor
StopCor

StopCor

У ВР прокоментували затримання одіозної начальниці Фонду гарантування вкладів фізосіб

Затримання чиновниці Фонду гарантування вкладів фізосіб на хабарі 5 млн доларів є свідченням того, що країна погрузла у тотальній корупції. Таку думку у висловив народний депутат Михайло Головко.

М.Головко припустив, що справа набула розголосу через те, що дії чиновниці не були узгоджені із керівництвом Фонду.

"Це може свідчити про те, що країна повністю погрузла у тотальній корупції. А такі поодинокі випадки, як затримання чиновниці, підтверджують правило: все вирішується і все узгоджується. А якщо хтось не грає за цими правилами – його таким чином викидають", – сказав він.

У свою чергу народний депутат Віктор Романюк повідомив, що керівництво Фонду має нести відповідальність за дії затриманої.

"Інформація про те, що у ФГВФО займалися такими оборудками говорить про хибну кадрову політику установи. Співробітники не пройшли певний фільтр. І за все це має відповідати керівник", – наголосив політик.

В.Романюк також додав, що створення в країні Фонду гарантування вкладів було помилкою. Замість оздоровлення банків, їх визнають неплатоспрможними, а видатки перекладають на плечі платників податків, що, на переконання політика, неприпустимо.

Нагадаємо, за даними експертів, так звана очистка банківського ринку обійшлась платникам податків у 150 млрд грн. При цьому, 13 банків було ліквідовано незаконно.

Другие новости